O mne

Masážam sa venujem od roku 2005, ako masér.  V nemocnici Milosrdný bratia v Bratislave pod vedením pani primárky Ležovičovej a vrchnej sestry na rehabilitačnom oddelení, som ziskala prvé skúsenosti v tejto oblasti za čo im ďakujem.

2005:           SZČO , masér

2006 :          Relax centrum Raj,  masér

2007-2010 Rhythm of the dance  world tour, masér

2010 :           Prorelax, Relaxworlds masér

Od 2011 po narodení syna som sa začala venovať hlavne detičkám. Som certifikovaná inštruktorka CIMI (Certificed Infant Masage Instructor) vyškolenej IAIM (Intenacional Asociation of Infant Masage) a preto kurz má svoju presne danú formua obsah. V rámci kurzu však zdôrazňujeme rodičom, že si môžu modifikovať jednotlivé hmaty, či postupy podľa potrieb seba a svojho dieťatka, podľa vlastných preferencií, aby boli v tom slobodní. Hlavný cieľom kurzu je priviesť rodičov k tomu, aby prijali masáž svojho bábätka ako prirodzenú súčasť spoločne stráveného času a životného štýlu.

2014 : Narodenie dcérky. Počas celej materskej, venovala som sa masážam dojčiat fomou kurzov, alebo inividualne stretnutia.

2018 : Masáže pre mamičky a detičky SZĆO

 

Okrem masáži dojčiat, ponúkam masáže pre ženy a budúce mamičky- tehotenskú masáž.

– možnosť prísť s dieťatkom, ktoré sa prehraje pri nás, a daruje Vám masáž.

– možnosť prísť aj s kočíkom, keď vám dietko spinká

– možností je viacej aj pre mamičky na materskej, ako si dopriať masáž.  Nemusíte čakať s bolesťami, kým príde partner. Možnosť nadojčiť dieťatko a uspať.

 

Pôsobím v oblasti masáže dojčiat v Bratislave hlavne v častiach Dúbravka, Lamač, Devínska Nová Ves, Záhorská Bystrica, Stupava, Malacky a okolie smer Záhorie.

Masáže pre mamičky  robím v Stupave na Lesnej ulici 51. Ako aj individuálne strenutia masáži dojčiat.

 

 

Lenka